Kalendár akcií

Najbližšie ma môžete vidieť:
20.10.2018 Ples abstinentov - Prievidza - Hotel Magura

 

Ak máte záujem o vystúpenie, neváhajte ma kontaktovať.

 

Kde ste ma mohli vidieť:

ROK 2018 (so skupinou Basheera)

07.07. Uvítanie do života - Mošovce - Sokolovňa

04.07.  KRÁSA ORIENTU 2 - Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

25.05. Svadba - Bojnice - Bašta pri prameni

12.05. Oslava narodenín - Turčianske Teplice - Hotel Veľká Fatra 

14.04. Liptov Orient Festival 2018 - Liptovský Hrádok - Kultúrny dom 

27.01. Fašiangová zábava - Jasenovo - Kultúrny dom

 

ROK 2017

15.10. Ya Elbi - orientálna show -Turčianske Teplice - Kultúrny dom

30.09. Pressburg dance fest -  Bratislava - KD Lúky

27.08. Sofi a Elka - Ranč medzi vodami - Diviaky nad Nitricou - rozlúčka s letom

23.03. Festival moderného tanca - Handlová - Kultúrny dom  - bronzové pásmo

28.01. KRÁSA ORIENTU - Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

 

ROK 2016

08.10. Ya Elbi - orientálna show -Turčianske Teplice - Kultúrny dom

27.05. Orient  latino párty večer s vystúpením Xoany -  Bojnice - reštaurácia Meridiana

20.05.  Prezentácia tanečnej školy Xoana - Prievidza - Športová hala

14.05. HAFLA - prvý martinský tanečný candrbál - Barmuseum - Martin

08.05.  Vystúpenie tanečnej školy Xoana - jarmok - Bojnice - Kultúrny dom

 

ROK 2015 (od r. 2010 do r.2015 som vystupovala so skupinou Lamees)

10.10. Ya Elbi - orientálna show -Turčianske Teplice - Kultúrny dom

26.09. Pressburg dance fest -  Bratislava - KD Lúky (sólo vystúpenie)

18.07. Oslava narodenín - Trebostovo

04.07. Čajovňa Čarovňa - orientálny večer - Banská Bystrica

27.06. Tradičný pravniansky jarmok - Nitrianske Pravno

29.05. Arabica Caffee - orientálny večer Bahe'b Aros - Martin

07.03. oslava MDŽ Budiš - obecný úrad

07.02. Reštaurácia Soprano - Ples KST Vibrama Malachov - Banská Bystrica

 

ROK 2014

19.12. Vianočný večierok - Tužina - Starý mlyn (sólo vystúpenie)

12.12. Bohyňa Orientu - orientálna show - Martin - Kultúrna sála na Memorandovom námestí

16.11. Barmuseum - Farebný svet - Prednáška o 6 mesiacoch putovania v Indii - Martin

01.11. Halloween party - Lietava - kultúrny dom

11.10. Ya Elbi - orientálna show - Turčianske Teplice - kultúrny dom

21.09. Oslava narodenín - Hotel Vyšehrad - Nitrianske Pravno (sólo vystúpenie)

18.08. Lietavský hrad - Noc hradov a zrúcanín

11.07. Oslava narodenín - Nitrianske Pravno - Požiarná zbrojnica (sólo vystúpenie)

07.06. Oslava narodenín - Turčianske Teplice - Hotel Veľká Fatra (sólo vystúpenie)

08.-11.05. Cirkus Budapešť (UTAZÓ BUDAPEST NAGYCIRKUSZ) - Liptovský Mikuláš

26.04. Čajovňa Čarovňa - orientálny večer - Banská Bystrica

22.03. Pobyt s tančnicou Badriyah - Vrícko

 

ROK 2013

04.05. Svadba - Turčianske Teplice (sólo vystúpenie)

26.04. Pobyt s tanečnicou Sheylou - Bystrička - Montana Residence

08.02. Ples - Čierna Pani - Martin

 

ROK 2012

08.12. Wits Café - orientálny večer - Banská Bystrica

23.11. Vinotéka Sommelier - orientálny večer - Martin

23.10. Ples - Dubové

06.10. Jarmok - Mošovce

29.09. Večer so skupinou Samira - Martin

27.09. DOD firmy Humana People to People - Martin

30.06. Pobyt s orientálnym tancom - Trenčín - Mierové námestie

28.06. Ples - Tále - Hotel Stupka

05.05. Večierok skupiny Lamees - Mošovce

24.04. DOD firmy AGRI CS Slovakia s.r.o. - Sučany

03.03. Posádkový klub – Vítanie jari s havajským tancom hula - Martin

02.03. Vinotéka Sommelier - orientálny večer - Martin

18.02. Orient Party - Retro club Luxor - Banská Bystrica

10.02. školský ples - Hodruša Hámre

 

ROK 2011

05.11. Orient party - Retro club Luxor - Banská Bystrica

07.10. Jarmok - Mošovce

25.06. Čajovňa Čarovňa - orientálny večer - Banská Bystrica

07.05. Orientálny večierok skupiny Lamees - Turčiansky Michal - Kultúrny dom

30.04. Bojnice - Hotel pod zámkom - Gala večer Team Elite Globals

08.03 oslava MDŽ - Príbovce - Kultúrny dom

19.02. Ples - Belá - Kultúrny dom

04.02. Ples - Žilina Hôrky

 

ROK 2010

12.11. Stužková - Stavmart - Martin

06.10. Pobyt s orientálnym tancom - Montana Residence - Bystrička